bohemihomes.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
242 500 €
474 288.78 лв.

(2 957 €, 5 783.39 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:57 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2024 г.

Описание на имота:

(ОФЕРТА 1839) БОХЕМИ ХОУМС - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЛОВДИВ има удоволствието да Ви предложи за продажба този Луксозен Двустаен Апартамент в Кършияка, Пловдив

Цената е промоционална до края на Януари 2025година

Предлагаме Ви изключителен двустаен апартамент в нова, модерна сграда, разположена в престижния квартал Кършияка, Пловдив.

Характеристики на имота:
Разпределение: Просторен хол с кухненски бокс и трапезария, уютна спалня, баня с тоалетна, складово помещение в апартамента,коридор,тераса и изба.
Обзавеждане: Апартаментът е обзаведен с изискан стил, използвайки висококачествени уреди и материали, които съчетават функционалност и естетика.
Сграда: Сградата е проектирана с модерен дизайн и изпълнена с висококачествени материали, включително алуминиева дограма с троен стъклопакет и каменна вата за отлична изолация.

Допълнителни предимства:
Възможност за закупуване на подземни и наземни паркоместа.
Отлично местоположение с удобен достъп до ключови точки на града.
Този апартамент е идеален както за лично ползване, така и за инвестиция. Насладете се на комфорта и уюта, които предлага този дом.

Не пропускайте тази изключителна възможност!

📞 За повече информация, моля, свържете се с нас на посочените контакти:

Телефон: 0882 41 42 73

Сайт: https://bohemihomes.bg/

💼 Довършителни дейности и банково финансиране:

Нашата агенция е готова да Ви помогне с интериорен дизайнер и довършителни дейности, за да се уверите, че всичко е изпълнено до най-високите стандарти. Освен това, ние можем да Ви предложим банково финансиране, при преференциални условия, чрез водещите банки в страната, за да направите тази сделка още по-лесна и достъпна.