bohemihomes.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
283 500 €
554 477.81 лв.

(1 350 €, 2 640.37 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:37 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 58 пъти.
Площ:
210 m2
Етаж:
8-ми от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

(ОФЕРТА- 1971)БОХЕМИ ХОУМС - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЛОВДИВ има удоволствието да Ви предложи за продажба Панорамен Многостаен Апартамент до Общината в Кючук Париж | Пловдив.Апартамента се предлага на шпакловка и замазка,което Ви предоставя възможност да го аранжирате по собствен вкус и стил.

🏡 Описание на Имота:
Този невероятно светъл тристаен апартамент се намира на 8 етаж в 9 етажна жилищна сграда и разполага с:
Просторен хол
Трапезария с кухненски бокс
3 Спални
Дрешник
Складово помещение
Широко предверие и коридор
Баня с тоалетна
Допълнителна тоалетна
2 Големи балкона
Избено помещение

💎 Качество и Удобства:
Този имот се отличава с впечатляващо качество на строителство, включително:
10 сантиметрова каменна вата за отлична топлоизолация.
Алуминиева дограма с прекъснат термомост
Троен Стъклопакет 4 сезона
Тухли 'Wienerberger'.
Два асансьора за удобство и лесен достъп.
Генератор за аварийно захранване, който осигурява непрекъсната електроенергия.

📍 Локация и Удобства:
Апартамента се намира в центъра на квартал Кючук Париж - до Общината.В непосредствена близост са магазини,банки,училища и детски градини,паркове и удобен градски транспорт.

📞За повече информация и огледи:

Телефон: 0882414273

Сайт: https://bohemihomes.bg/

💼 Довършителни дейности и банково финансиране:
Нашата агенция е готова да Ви помогне с интериорен дизайнер и довършителни дейности, за да се уверите, че всичко е изпълнено до най-високите стандарти. Освен това, ние можем да Ви предложим банково финансиране, при преференциални условия, чрез водещите банки в страната, за да направите тази сделка още по-лесна и достъпна.